وکیل مشارکت در ساخت در مشهد

اگر قصد مشارکت در ساخت و ساز دارید دریافت مشاوره از وکیل مشهد می‌تواند از وقوع مشکلات حقوقی در آینده جلوگیری کند. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره برای تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت از علیرضا قدیری، وکیل ملکی در مشهد با شماره زیر تماس بگیرید.

وکیل قرارداد مشارکت در ساخت مشهد

یکی از دشوارترین و پیچیده‌ترین مباحث در دعاوی حقوقی موجود در دادگستری‌ها، مربوط به قراردادهای مشارکت در ساخت است. چرا که مدیریت حقوقی قرارداد مشارکت در ساخت تا خاتمه پروژه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و هر گونه خطایی در مسیر می‌تواند خسارات کلان و غیرقابل جبرانی را بر جای بگذارد، از این رو ما قصد داریم تا این مطلب را به بررسی نکات حقوقی قراردادهای مشارکت در ساخت و نمونه قرارداد مشارکت در ساخت اختصاص دهیم تا نکات ارزشمندی در اختیار شما همراهان گرامی قرار گیرد.

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت توسط علیرضا قدیری

در زمینه ساخت و ساز ملک قراردادهای بسیاری عقد می‌شوند از جمله قرارداد میان پیمانکار و کارفرما، قرارداد میان مالک و سازنده و … که قرارداد مشارکت نیز یکی از آن‌ها است. از نظر حقوقی و قانونی، قرارداد مشارکت در ساخت از حساسیت بالایی برخوردار است. قرارداد مشارکت در ساخت، قرارداد بین صاحب زمین یا بنای قدیمی با سازنده و سرمایه گذار برای ساخت است که منجر به شکل گیری نوعی مشارکت مدنی می‌گیرد. در مقابل این قرارداد سود حاصله با توجه به توافقاتی که انجام شده میان سازنده و صاحب زمین تقسیم می‌شود. بنابراین بر اساس آورده‌ هر یک از طرفین قرارداد و مجموع سرمایه گذاری که انجام داده‌اند، سهم الشرکه‌ هر طرف، از بنای احداثی تعیین خواهد شد. اولین نکته در قرارداد مشارکت در ساخت تعیین متراژ و قیمت زمین است. اگر متراژ و قیمت زمین درست برآورد نشود احتمالا در حین انجام کار مالک یا مالکین اعتراض خواهند داشت و می‌تواند شروع اختلافات سنگینی باشد. به منظور تعیین سود هر یک از طرفین (مالک یا مالکین) و (سازنده یا سازندگان) ابتدا باید میزان آورده هر دو طرف تعیین گردد و مشخص است که آورده مالک همان زمین است. اگر مالکین جهت ساخت ملک بیشتر از یک نفر باشند در تعیین قدرالسهم می‌توانند از منظر قانونی عمل کرده و براساس متراژ هر یک از مالکین که در سند وی ثبت شده میزان قدرالسهم را مشخص کرده یا با روش دوستانه میزان قدرالسهم هر یک از مالکین را تعیین کنند. اگر در مواردی بر سر اثبات مالکیت با شرکای خود به چالش برخورد کردید کسب اطلاعات و دریافت مشاوره از یک وکیل اثبات مالکیت خبره می‌تواند تا حد زیادی راهگشای پرونده شما باشد.

علیرضا قدیری، بهترین وکیل مشارکت در ساخت در مشهد

همان‌طور که می‌دانید برای عقد قرارداد مشارکت در ساخت که به‌نوبه خود قراردادپیچیده‌ای محسوب می‌‌شود بهتر است از یک وکیل ملکی برجسته و با تجربه استفاده کنید. منظور از بهترین وکیل مشارکت در ساخت، وکیلی است که در این زمینه تجربه قبلی داشته باشد. به طور کلی مشاوره حقوقی مشارکت در ساخت با وکلای خبره جزو اصول اولیه مشارکت است و این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که همه چیز بی‌نقص انجام می‌شود. بهترین وکیل قرارداد و دعاوی مشارکت باید دارای ویژگی‌هایی باشد که شما بتوانید با خیال راحت تمام امور را به او بسپارید. در حقیقت، نکات حقوقی زیادی در زمان ساخت و ساز وجود دارد که عدم توجه به این نکات ممکن است باعث مشکلات جبران نشدنی شود. به همین دلیل است که تاکید می‌کنیم در زمان بستن عقد، یک وکیل قرارداد و دعاوی مشارکت در کنار خود داشته باشید. بدین جهت شما می‌توانید از تجربه و دانش علیرضا قدیری یکی از با تجربه‌ترین وکلای مشهد کمک بگیرید تا قرارداد مشارکت ساخت شما بدون مشکلات حقوقی و قانونی انجام شود.

تصویر وکیل ورشکستگی در مشهد

مزایای همکاری با وکیل قرارداد مشارکت در ساخت در مشهد

حضور یک وکیل با تجربه همچون علیرضا قدیری که در زمینه قرارداد مشارکت در ساخت، تبحر و تجربه بالایی دارد، علاوه از بین بردن امکان اشتباه، سرعت روند عقد قرارداد مشارکت در ساخت را نیز افزایش می‌دهد و کمک بسیاری به شخص مطالبه کننده می‌کند. علیرضا قدیری، با تکیه بر تجربه ۲۵ ساله خود و همچنین آشنایی با به‌روزترین قوانین حقوقی در زمینه مشارکت، زیر و بم نکات حقوقی مشارکت در ساخت و نحوه نگارش قرارداد را در اختیار موکل خود قرار می‌دهد. این وکیل با تجربه می‌تواند از پایمال شدن حقوق شما جلوگیری کند و با تجربه‌ای که در طی سال‌ها فعالیت خود در این زمینه به دست آورده است، شرایطی را برای موکل خود در نظر می‌گیرد تا این قرارداد با کم‌ترین مشکل عقد شود. برای بهره‌مندی از دانش و تجربه یک وکیل دادگستری درجه یک همچون علیرضا قدیری می‌توانید از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب با شماره ۰۹۱۵۵۹۰۹۵۴۹ تماس بگیرید یا به صورت حضوری به موسسه حقوقی علیرضا قدیری مراجعه کنید.

رزرو وقت مشاوره