موسسه حقوقی علیرضا قدیری در مشهد

” موسسه حقوقی علیرضا قدیری با هدف خدمت رسانی و کمک به حل مشکلات حقوقی شما و به حداقل رساندن اختلافات جامعه با مدیریت حقوقی ” علیرضا قدیری ” با بیش از ۲۵ سال سابقه وکالت پرونده‌های حقوقی موفق در سال ۱۳۹۹ تاسیس گردید . در فرایند دادرسی، حفظ حقوق آحاد مردم صرفا با حضور وکلای متخصص تضمین می‌گردد. طرفین پرونده اعم از خواهان و خوانده یا شاکی و مشتکی عنه، هرچند نسبت به قوانین، اطلاعاتی داشته باشند ولیکن با توجه به گستردگی قوانین و نیز رویه‌های قضائی، امکان دفاع موثر از حقوق خود را نخواهند داشت، مگر اینکه در کنار آن‌ها فردی متخصص که یک وکیل حرفه‌ای است حضور یافته تا امکان تصمیم‌گیری در لحظه رسیدگی قضائی فراهم گردد. اعتقاد ما بر این است که اختلافات حقوقی تا حد بسیار زیادی قابل پیش بینی و پیشگیری و پس از آن قابل حل است. فرصت‌های کوتاه رسیدگی، امکان این را به شخص عادی در پرونده نمی‌دهد که بخواهد به قوانین مراجعه نماید و حقوق خود را کسب نماید، لذا حضور وکیل به عنوان کسی که هرروز با قوانین دست و پنجه نرم می‌کند، می‌تواند ضامن موفقیت و استیفاء حقوق طرفین پرونده باشد.

اهداف موسسه حقوقی علیرضا قدیری

ما همواره سعی داریم با معرفی وکلای مجرب و حضور در کنارتان که به این موسسه مراجعه می نمایید، در احقاق حقوق شما به شکل تخصصی اقدام نماییم. شاهد ما براین مدعا، سوابق کاری و معروفیت اعضاء این موسسه است که ناشی از زحمات بیشتر از بیست سال وکالت در مراجع مختلف قضائی می باشد .

حق دسترسی همگان به وکیل مجرب دادگستری با هزینه مناسب "یکی از اهداف ماست که همواره سرلوحه فعالیتهای ما بوده و خواهد بود.

امیدواریم بتوانیم گامهای موثری در جهت رفع تکدر خاطر شما نسبت به مسائل پیش آمده در زندگی تان که منجر به مراجعه به دادگستری می شود، برداریم.

به قول جامی :
هرعمل دارد به علمی احتیاج/ کوشش از دانش همی گیرد رواج
آن که دارد زعلم و دانش کام / نهد آن را " کمال ذاتی " نام

برای پرسیدن هر سوالی تماس بگیرید

۰۹۱۵۵۹۰۹۵۴۹

آیا به دانستن بیشتر در مورد ما مایل هستید؟

فقط بروشور را دانلود کنید ...

رزرو وقت مشاوره