وکیل تامین اجتماعی مشهد

وکیل تامین اجتماعی مشهد وظیفه حمایت قانونی از نیروی کار را در مقابل کارفرمایانی که حقوق آن‌ها را پایمال کردند، دارد. به‌طورکلی کارمندان و کارکنان شرکت‌ها و موسسات دولتی و خصوصی باید از طرف کارفرما خدماتی همچون بیمه دریافت کنند. روزانه پرونده‌های بسیاری به جریان می‌افتد که نشان می‌دهد کارفرمایان با وجود آگاهی از قوانین، از ناآگاهی کارکنان سو استفاده کرده و به نوعی آن‌ها را از حقوق قانونیشان محروم می‌کنند و قوانین بیمه و تامین اجتماعی را دور می‌زنند.
تامین اجتماعی در جهت دفاع از حقوق کارکنان وکلایی را برای رسیدگی به پرونده آن‌ها اختصاص داده که به آن‌ها وکیل تامین اجتماعی گفته می‌شود. مشاوره با وکیل حقوقی در مشهد موجب می‌شود تا شما از حق و حقوق خود توسط بهترین وکیل مشهد آگاه شوید؛ 
مجموعه علیرضا قدیری ضمن همراهی شما در تمامی حوزه‌های حقوقی به شما کمک می‌کند تا با کمک بهترین وکیل کیفری در مشهد به نتیجه موردنظرتان دست یابید.

بهترین وکیل تامین اجتماعی مشهد

قوانین مرتبط با بیمه و قانون کار دارای بندها و شرایط گوناگونی است که کارفرمایان و کارگران بسیاری فرصت مطالعه و دانستن آن را ندارند. به همین دلیل بهره‌گیری از مشاوره رایگان بیمه و قانون کار توسط  بهترین وکیل تامین اجتماعی این فرصت را برای صاحبان کارمندان و کارگران فراهم می‌آورد تا از وقوع بسیاری از مشکلات آنلاین در حوزه بیمه و قانون کار جلوگیری کرده و جلوی بروز بسیاری از مشکلات قضایی میان کارفرمایان و کارگران گرفته شود. به این نکته توجه داشته باشید اگر در محیط کار با کارگر یا کارفرمای خود به مشکلی برخوردید قبل از هر گونه اقدام با وکیل تامین اجتماعی به صورت رایگان مشورت کنید تا از به درستی تصمیم خود اطمینان حاصل کنید. 

قیمت وکیل تامین اجتماعی مشهد

هزینه وکیل تامین اجتماعی مشهد در این سازمان رایگان است. شکایت در تامین اجتماعی طی اقدامات قانونی انجام می‌شود و باید هزینه‌ای نیز صرف ارجاع پرونده به دیوان عدالت اداری در نظر گرفته شود. برای طرح شکایت شما باید مبلغ کمی را پرداخت کنید که در حال حاضر این مبلغ کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است و اگر درخواست تجدیدنظر بدهید این هزینه افزایش پیدا می‌کند. در صورتی که به آرای صادره اعتراض داشته باشید، می توانید در مدت زمان تعیین شده برای اعتراض اقدام کنید. دانستن این نکته هم واجب است که هزینه دریافت شده برای بررسی پرونده در شعب عمومی و همچنین شعب تجدید نظر هر سه سال یکبار بر اساس نرخ تورم متغیر است.

جمع‌بندی

در این مطلب وکیل تامین اجتماعی و شرایط بهره مندی از آن را بررسی کردیم. در صورتی که شما نیز با ابهامی روبه‌رو شدید و سوالی در مورد وکیل تامین اجتماعی مشهد دارید می‌توانید سوالات خود را از وکلای با تجربه موسسه وکلای علیرضا قدیری بپرسید و پاسخ سوالات خود را به‌صورت جامعی دریافت کنید.

سوالات متداول

پرداخت این مبلغ زمانی لازم است که کارگر در اثر این شکایت بازداشت شده باشد. بنابراین اگر کارمند در اثر شکایت کارفرما بازداشت نشده باشد پرداخت این ۵۰% لازم نیست.

موضوع این مشاوره با مواردی نظیر حوادث و بیماری ها، بارداری، غرامت و دستمزد، از کارافتادگی، بازنشستگی، مرگ و مقرری بیمه بیکاری می‌شود.

علیرضا قدیری به عنوان یکی از بهترین وکلا در حوزه‌های گوناگون از جمله تامین اجتماعی فعالیت دارد و شما می‌توانید با خیال آسوده در این زمینه راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

رزرو وقت مشاوره