وکیل تقسیم ترکه در مشهد

یکی از مواردی که باعث بروز مشکلات متعددی می‌شود، ارث به جا مانده برای خانواده متوفی است. وکیل مشهد، علیرضا قدیری به عنوان وکیل تقسیم ترکه با ارائه مشاوره‌های دقیق به شما کمک می‌کند تا از بروز مشکلات جلوگیری شود. جهت دریافت مشاوره و خدمات از بهترین وکیل تقسیم ترکه در مشهد با شماره زیر تماس بگیرید.

وکیل تقسیم ارث در مشهد

مسئله ارث و میراث یکی از مسائل حقوقی بسیار با اهمیت است که امروزه تقریبا همه افراد در طول زندگی خود با این مسئله مواجه می‌شوند و در این راه نیاز به کمک یک وکیل ارث در مشهد دارد. از آن‌جایی که اولین مرحله جهت انجام امور تقسیم ترکه مشخص شدن اشخاصی است که از ماترک ارث می‌برند. بنابراین مطابق قانون باید عملیات قانونی تحت عنوان انحصار وراثت انجام گیرد که این عملیات حقوقی خود دارای ضوابط و مقررات خاص و انحصاری است و بسیار مهم و ضروری است که این ضوابط رعایت شود تا از تبعات قانونی آن جلوگیری شود. باید به این نکته توجه داشته باشید که مشورت با علیرضا قدیری و سپردن امور قانونی به او، هم روند کار را ساده می‌کند و هم احتمال اشتباه در پرونده و دریافت ارثیه را کمتر می‌کند.

علیرضا قدیری، بهترین وکیل تقسیم ترکه مشهد

تقسیم و یا تحریر ترکه و مهروموم ترکه و در کل قواعد و مقررات مربوط به ارث دارای پیچیدگی‌های فراوانی است که هرکدام شرایط و قواعد مختص به خود را دارد. از طرف دیگر وکیل انحصار وراثت و یا تقسیم ترکه فردی است که با آگاهی از قوانین مربوط به امور حسبی و سایر قوانین مرتبط، بهترین و سریع‌ترین راهکار را به شما ارائه می‌دهد. بنابراین توصیه می‌کنیم به منظور انجام مراحل قانونی و جلوگیری از اتلاف وقت، انجام کلیه امور مربوط به ارث را به یک وکیل خانواده در مشهد واگذار کنید. در صورت سپردن پرونده خود به یک وکیل انحصار وراثت بدون اینکه نیازی به حضور شما در هیچ مرحله‌ای در دادگاه باشد انحصار وراثت و تقسیم ترکه را انجام می‌شود. از این جهت شما می‌توانید پرونده خود را به یکی از بهترین وکلای ارث در مشهد یعنی علیرضا قدیری بسپارید.

همین امروز با علیرضا قدیری تماس بگیرید و 1 مشاوره رایگان دریافت کنید!

وظایف وکیل تقسیم ترکه در مشهد

معمولا پس از فوت شخص، باید وضعیت اموال و دارایی او مشخص شود. علیرضا قدیری که یکی بهترین وکلا در حوزه تقسیم ترکه است وظیفه دارد تا با آگاهی کامل این امور را انجام دهد. بعد از تعیین وضعیت دارایی متوفی باید به بررسی وصیت‌نامه و صدور گواهی انحصار وراثت پرداخت. همچنین وکیل تقسیم ترکه وظیفه دارد تا مراحل تشخیص و تقسیم ترکه و امور دیگر را برای وراث توضیح دهد و سپس انجام مراحل اداری را بر عهده بگیرد. از طرف دیگر این وکیل با تجربه به قوانینی که در حوزه ماترک وجود دارد کاملا مسلط است که این تسلط می‌تواند تا حد زیادی گره گشای پرونده باشد. به طور مثال شرایط ارث زوج و زوجه با هم تفاوت دارد. اگر بعد از فوت متوفی فرزند او زنده باشد، والدین و خواهر و برادر متوفی سهمی از ارث ندارند. یک نکته قابل توجه این است که، فرد متوفی دارای فرزند باشد و یا فرزندی نداشته باشد، در سهم ارث همسر او تفاوتی وجود ندارد. سهم زوجه در هر شرایط محفوظ است. از طرف دیگر این وکیل با تجربه  به قوانینی که در حوزه ماترک وجود دارد کاملا مسلط است که این تسلط می‌تواند تا حد زیادی گره گشای پرونده باشد. به طور مثال شرایط ارث زوج و زوجه با هم تفاوت دارد. اگر بعد از فوت متوفی فرزند او زنده باشد، والدین و خواهر و برادر متوفی سهمی از ارث ندارند. یک نکته قابل توجه این است که، فرد متوفی دارای فرزند باشد و یا فرزندی نداشته باشد، در سهم ارث همسر او تفاوتی وجود ندارد. سهم زوجه در هر شرایط محفوظ است.

هزینه وکیل برای تقسیم ترکه در مشهد

تعیین میزان حق الوکاله در هر حال ابتدا با توجه به پیچیدگی و جزئیات آن مشخص می‌شود. این بدان معناست که میزان حق‌الوکاله و سایر هزینه‌های مربوطه توسط وکیل ترکه مشهد یعنی علیرضا قدیری پس از بررسی مشکل موکل و اطلاع از پیچیدگی موضوع وکالت و میزان تلاش او برای احقاق حق فرد، تعیین می شود. هزینه وکیل در مشهد به منظور تقسیم ترکه به طور معمول درصدی از مبلغ مورد مطالبه از ماترک است و جدای از قبول پرونده دریافت مشاوره از علیرضا قدیری نیز هزینه دارد که بسته به پیچیدگی پرونده این هزینه در بازه قیمتی متفاوتی قرار دارد. شایان ذکر است هزینه حقوقی خاصی در این زمینه تقسیم ترکه وجود ندارد و طرفین می‌توانند هر نوع قراردادی که لازم است را عقد کرده و بر اساس آن مبلغی را تعیین کنند. برای اطلاع از قیمت مشاوره حقوقی و قبول پرونده می‌توانید از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب با شماره ۰۹۱۵۵۹۰۹۵۴۹ تماس بگیرید.

چرا باید از بهترین وکیل تقسیم ترکه در مشهد کمک بگیریم؟

علیرضا قدیری، وکیل تقسیم در مشهد انواع مختلفی از مسائل حقوقی را مدیریت می‌کند. اولین کاری که یک وکیل تقسیم ترکه همچون علیرضا قدیری انجام می‌دهد این است که تصمیم بگیرد که آیا فردی که با آن کار می‌کند به عنوان وارث محسوب می‌شود یا خیر. در مرحله بعد وراث اغلب اقوام هستند، افراد نزدیکی که اخیراً شخصی عزیز را از دست داده اند. اما در عین حال منافع مادی بین این افراد به دشمنی دامن می‌زند. علیرضا قدیری یک مذاکره کننده عالیست که عمیقاً جنبه‌های عاطفی روابط بین وراث را درک کرده و همیشه در نظر می گیرد. اولویت در حل و فصل اختلافات وراثت، اجماع و انعقاد قرارداد سردفتری در خصوص تقسیم اموال بدون محاکمه است. همچنین وکیل تقسیم ماترک حتی در جریان دعوای حقوقی، امکان انعقاد قرارداد دوستانه را در نظر گرفته و به موکلان پیشنهاد می‌دهد. با استخدام علیرضا قدیری به عنوان وکیل تقسیم ترکه خود شما از پیشرفت حل مشکل مطلع خواهید شد، اما بار تعامل با محاکم قضایی و ارگان‌های دولتی را بر دوش نخواهید داشت.

رزرو وقت مشاوره