وکیل ورشکستگی در مشهد

وکیل ورشکستگی در مشهد وکیلی مجرب در امور ورشکستگی است که پرونده‌های این حوزه اشراف کامل دارد و به شما کمک می‌کند تا شرایط ورشکستگی و وضعیت مالی‌تان به صورت مطلوب پیگیری شود. درخواست کمک از وکیل مشهد همچون علیرضا قدیری سبب می‌شود تا در حل کردن مواردی و اموری همچون اعلام ورشکستگی، تصفیه امور ورشکستگی، مهر و موم اموال ورشکسته، قرارداد ارفاقی و ... دغدغه و استرس کمتری تحمل کند. در ادامه با وظایف و ویژگی‌های یکی از بهترین وکلای ورشکستگی مشهد، علیرضا قدیری بیشتر آشنا می‌شویم. برای مشاوره با علیرضا قدیری با شماره ۰۹۱۵۵۹۰۹۵۴۹ تماس بگیرید.

عبور از بحران‌های مالی با وکیل ورشکستگی

بهترین وکیل ورشکستگی در مشهد 

ورشکستگی یا توقف به وضعیتی گفته می‌شود که اموال شخص تاجر یا شرکت تجاری برای پرداخت بدهی‌های او کافی نیست و تاجر عملاً برای پرداخت دیون خود ناتوان است. صرف‌نظر از اینکه در بوجود آمدن آن وضعیت مالی منجر به ورشکستگی خود تاجر مقصر باشد یا نباشد قرار گرفتن در این شرایط بسیار حساس و استرس زا است و اکثر افراد ورشکسته به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه دچار مشکل می‌شوند. تحت این شرایط فرد ورشکسته می‌تواند با مراجعه به وکیل ورشکستگی در مشهد و دریافت یک راه حل حقوقی به‌درستی اوضاع خود را سر و سامان داده و شخصیت و شأن حرفه‌ای خود را حفظ، ترمیم و بازیابی کند. وکیل ورشکستگی در مشهد وظیفه دارد تا با بررسی شرایط موکل خود پرونده را به نحوی پیش ببرد تا مشمول خسارت دیرکرد و جریمه‌های کمتری شود و تا حد ممکن اموال به جهت پرداخت بدهی‌های او به دیگران توقیف نشود. بدین جهت بهتر است تا با یک وکیل ورشکستگی با سابقه همچون علیرضا قدیری مشورت کنید تا شرایط موجود را بررسی کند و بهترین راه حل را به شما پیشنهاد دهد.

مزایای بهره‌مندی از بهترین وکیل ورشکستگی در مشهد

اگر در شرایطی بحرانی همچون وررشکستگی قرار گرفته باشید احتمالا از این موضوع آگاه هستید که این شرایط بسیار بغرنج و استرس‌زا است و در بسیاری از مواقع شخص ورشکسته توانایی شرکت در دادگاه‌ها و انجام اقدامات مربوط به آن را ندارد. بدین جهت فرد ورشکسته می‌تواند امورات خود را در این زمینه به وکلای باتجربه‌ای همچون علیرضا قدیری بسپرد تا در سایر امور و دعاوی شرکت وکالت فرد را قبول کرده و به نیابت از شرکت یا شخص حقیقی، در محاکم دادگستری، حاضر شده و بر اساس وظایف و حدود اختیارات خود، در وکالت نامه، اقدام کند.این وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 25 سال سابقه در امور حقوقی می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات بیشتری در مورد فرایند ورشکستگی کسب کنید و با آرامش خاطر بیشتری به مسیر وارد شوید. برای دریافت مشاوره حضوری در این زمینه می‌توانید به موسسه وکلای علیرضا قدیری مراجعه کرده یا با شماره 09155909549 تماس بگیرید.

ویژگی‌های بهترین وکیل ورشکستگی در مشهد

احتمالا هنگام انتخاب وکیل برای به عهده گرفتن دعاوی حقوقی ممکن است این سوال برای شما ایجاد شده باشد که وکیل خوب علی‌خصوص وکیلی مناسب برای پرونده ورشکستگی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ از این رو باید بگوییم بهترین وکیل برای اعلام ورشکستگی در مشهد که تسلط و آشنایی کاملی با تمامی حوزه‌های حقوقی دارد و در دعاوی مربوط به ورشکستگی به صورت تخصصی فعالیت می‌کند و در این زمینه مهارت بالایی دارد. یک وکیل خوب ورشکستگی همچون علیرضا قدیری باید تجربه و دانش حقوقی کافی در این زمینه داشته باشد. این وکیل متخصص می‌تواند بسته به تجربه خود، وقایع احتمالی آینده و تصمیمات قاضی رسیدگی کننده به دعوای ورشکستگی را پیش بینی کند. پس از پیشبینی نیز قادر است بر اساس تجربه، موکل خود را راهنمایی خواهد کرد.  علیرضا قدیری سال‌ها در این حوزه فعالیت مستمر داشته و بر قوانین تجارت و همچنین قوانین و مقررات شرکت‌ها اشراف کاملی دارد و کلیه اقدامات تامینی اداره تصفیه را بعد از اجرای حکم ورشکستگی بر عهده می گیرد.

هزینه وکیل ورشکستگی در مشهد

همانطور که می‌دانید دعاوی به دو دسته مختلف دعاوی مالی و غیر مالی تقسیم می‌شوند. دعاوی مالی به پرونده‌هایی گفته می‌شود که موضوع دعوا مسائل مالی است و یا برای ذی نفع، منافع مالی داشته باشد. موارد غیر از این موضوعات دعاوی غیر مالی هستند. برای تعیین هزینه وکیل در مشهد باید ببینیم که پرونده جزو دعاوی مالی است و یا غیر مالی. دعاوی ورشکستگی به دلیل این که جزو دعاوی مالی محسوب می شوند، حق الوکاله وکیل هم متناسب با این دسته باید تعیین و پرداخت شود. در چنین دعاوی، حق الوکاله وکیل متناسب با درصد مشخصی از ارزش مالی دعوا است. طبیعتا هر چه موضوع مورد دعوا با ارزش تر باشد، میزان دستمزد وکیل هم بیشتر می شود. در خصوص دعاوی غیر مالی هم تعرفه‌های مشخص شده از سوی کانون وکلا تعیین کننده است. اما میزان مهارت و تخصص وکیل و همچنین پیچیدگی های آن در دستمزد علیرضا قدیری موثر است. وکیلی که تجربه و شهرت بیشتری کسب کرده است حق الزحمه بیشتری را طلب می‌کند. اما در نهایت میزان حق الوکاله بر اساس توافق وکیل و موکل مشخص می‌شود، به طوری که هم رضایت وکیل و هم موکل را به همراه داشته باشد.

رزرو وقت مشاوره